Registration Fee:
All teams payed
Some teams payed
No fees payed

Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn Betalstatus
Ale IBF Flickor 11 Ale IBF All teams payed
Ale IBF Flickor 12 Ale IBF 2 All teams payed
Ale IBF Flickor 12 Ale IBF 1 All teams payed
Ale IBF Flickor 14/15 Ale IBF All teams payed
Åmåls IBK Pojkar 12 Åmåls IBK All teams payed
Annelunds IF Pojkar 12 Annelunds IF All teams payed
Åsa IF Pojkar 14 Åsa IF All teams payed
Åsa IF Pojkar 15 Åsa IF All teams payed
Bankeryds SMK Pojkar 12 Bankeryds SMK All teams payed
Bankeryds SMK Pojkar 13 Bankeryds SMK All teams payed
Billingsfors IBK Pojkar 13 Billingsfors IBK All teams payed
Billingsfors IBK Pojkar 15 Billingsfors IBK All teams payed
Billingsfors IBK Flickor 14/15 Billingsfors IBK All teams payed
Eken IBK Pojkar 12 Eken IBK All teams payed
Fagerhult Habo IB Pojkar 12 Fagerhult Habo IB Svart All teams payed
Fagerhult Habo IB Pojkar 12 Fagerhult Habo IB Röd All teams payed
Fagerhult Habo IB Flickor 12 Fagerhult Habo IB All teams payed
Falköpings IBK Pojkar 12 Falköpings IBK All teams payed
Falköpings IBK Pojkar 13 Falköpings IBK All teams payed
FBI Tullinge Pojkar 12 FBI Tullinge All teams payed
FBI Tullinge Pojkar 13 FBI Tullinge All teams payed
FBI Tullinge Flickor 14/15 FBI Tullinge Orange All teams payed
FBI Tullinge Flickor 14/15 FBI Tullinge Svart All teams payed
Floda IBK Pojkar 12 Floda IBK All teams payed
Floda IBK Pojkar 13 Floda IBK All teams payed
Floda IBK Pojkar 15 Floda IBK All teams payed
Fritsla IF Pojkar 12 Fritsla IF All teams payed
Fröjereds IF Pojkar 11 Fröjereds IF All teams payed
Fröjereds IF Pojkar 13 Fröjereds IF All teams payed
Fröjereds IF Pojkar 15 Fröjereds IF All teams payed
Fröjereds IF Flickor 12 Fröjereds IF All teams payed
Fröjereds IF Flickor 13 Fröjereds IF All teams payed
Gränna AIS Pojkar 15 Gränna AIS All teams payed
Hässelby SK IBK Pojkar 13 Hässelby SK IBK All teams payed
Hovslätts IK Pojkar 11 Hovslätts IK Röd All teams payed
Hovslätts IK Pojkar 11 Hovslätts IK Vit All teams payed
Hovslätts IK Pojkar 12 Hovslätts IK Vit All teams payed
Hovslätts IK Pojkar 12 Hovslätts IK Röd All teams payed
Hultsberg Björkås IBF Pojkar 13 Hultsberg Björkås IBF All teams payed
IBF Backadalen Flickor 14/15 IBF Backadalen All teams payed
IBF Kolmården Pojkar 15 IBF Kolmården All teams payed
IBK Alingsås Flickor 12 IBK Alingsås Vit All teams payed
IBK Alingsås Flickor 12 IBK Alingsås Blå All teams payed
IBK Hallsta Flickor 13 IBK Hallsta All teams payed
IBK Kungälv Flickor 12 IBK Kungälv All teams payed
IBK Lidköping Pojkar 13 IBK Lidköping 2 All teams payed
IBK Lidköping Pojkar 13 IBK Lidköping 1 All teams payed
IBK Lockerud Pojkar 12 IBK Lockerud All teams payed
IBK Lockerud Pojkar 14 IBK Lockerud All teams payed
IBK Lockerud Pojkar 15 IBK Lockerud All teams payed
IBK Lockerud Flickor 12 IBK Lockerud All teams payed
IBK Lockerud Flickor 13 IBK Lockerud All teams payed
IBK Lockerud Flickor 14/15 IBK Lockerud All teams payed
IFK Hjo Innebandy Pojkar 14 IFK Hjo Innebandy All teams payed
Jönköping IK Flickor 12 Jönköping IK All teams payed
Karlstad IBF Pojkar 14 Karlstad IBF All teams payed
Kärra IBK Pojkar 12 Kärra IBK Svart All teams payed
Kärra IBK Pojkar 12 Kärra IBK Vit All teams payed
Kärra IBK Pojkar 13 Kärra IBK All teams payed
Kärra IBK Flickor 11 Kärra IBK All teams payed
Linghems SK Pojkar 11 Linghems SK All teams payed
Myggenäs IBK Pojkar 13 Myggenäs IBK All teams payed
Nora IBK Flickor 11 Nora IBK All teams payed
Onsala IBK Pojkar 11 Onsala IBK Svart All teams payed
Onsala IBK Pojkar 11 Onsala IBK Rosa All teams payed
Onsala IBK Pojkar 12 Onsala IBK Rosa All teams payed
Onsala IBK Pojkar 12 Onsala IBK Svart All teams payed
Onsala IBK Pojkar 13 Onsala IBK Rosa All teams payed
Onsala IBK Pojkar 13 Onsala IBK Svart All teams payed
Onsala IBK Pojkar 14 Onsala IBK All teams payed
Onsala IBK Flickor 11 Onsala IBK All teams payed
Onsala IBK Flickor 12 Onsala IBK All teams payed
Onsala IBK Flickor 13 Onsala IBK All teams payed
Onsala IBK Flickor 14/15 Onsala IBK All teams payed
Örebro SK Ungdom Pojkar 11 Örebro SK Ungdom Svart All teams payed
Örebro SK Ungdom Pojkar 11 Örebro SK Ungdom Vit All teams payed
Örebro SK Ungdom Pojkar 12 Örebro SK Ungdom Svart All teams payed
Örebro SK Ungdom Pojkar 12 Örebro SK Ungdom Vit All teams payed
Örebro SK Ungdom Pojkar 13 Örebro SK Ungdom All teams payed
Örebro SK Ungdom Flickor 12 Örebro SK Ungdom All teams payed
Rönnby SK Pojkar 13 Rönnby SK All teams payed
Rydboholms SK Pojkar 11 Rydboholms SK All teams payed
Skara IBK Pojkar 13 Skara IBK All teams payed
Skara IBK Pojkar 15 Skara IBK All teams payed
SK Örnen Pojkar 11 SK Örnen All teams payed
Skövde IBF Pojkar 11 Skövde IBF All teams payed
Skövde IBF Pojkar 12 Skövde IBF Svart All teams payed
Skövde IBF Pojkar 12 Skövde IBF Röd All teams payed
Skövde IBF Pojkar 13 Skövde IBF All teams payed
Skövde IBF Pojkar 14 Skövde IBF All teams payed
Skövde IBF Pojkar 15 Skövde IBF All teams payed
Skövde IBF Flickor 11 Skövde IBF All teams payed
Skövde IBF Flickor 13 Skövde IBF All teams payed
Skövde IBF Flickor 14/15 Skövde IBF All teams payed
Stenungsunds IBK Pojkar 11 Stenungsunds IBK All teams payed
Stenungsunds IBK Pojkar 13 Stenungsunds IBK Blå All teams payed
Stenungsunds IBK Pojkar 13 Stenungsunds IBK Svart All teams payed
Stenungsunds IBK Pojkar 14 Stenungsunds IBK All teams payed
Stenungsunds IBK Pojkar 15 Stenungsunds IBK Blå All teams payed
Stenungsunds IBK Pojkar 15 Stenungsunds IBK Svart All teams payed
Stenungsunds IBK Flickor 13 Stenungsunds IBK All teams payed
Tibro IBK Pojkar 13 Tibro IBK All teams payed
Tibro IBK Pojkar 15 Tibro IBK All teams payed
Torshälla IBK Flickor 13 Torshälla IBK All teams payed
Träslövsläge IF Flickor 13 Träslövsläge IF All teams payed
Vara IBK Pojkar 12 Vara IBK All teams payed
Warberg IBF Pojkar 12 Warberg IBF All teams payed
Warberg IBF Pojkar 14 Warberg IBF All teams payed
Wårgårda IBK Flickor 12 Wårgårda IBK All teams payed
WH Rockets Pojkar 12 WH Rockets All teams payed
Scandic Billingen Skövde IBF Bilia Team Sportia Skövde Knistad Clarion Collection Hotel Majoren O´Learys First Hotel Billingehus Skövde Maxi ICA Stormarknad Skövde NEXT Skövde Maxi ICA Stormarknad Skövde OLKA Sportresor