Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Ale IBF Flickor 11 Ale IBF
Ale IBF Flickor 12 Ale IBF Svart
Ale IBF Flickor 12 Ale IBF Blå
Ale IBF Flickor 14/15 Ale IBF
Annelunds IF Pojkar 12 Annelunds IF
Bankeryds SMK Pojkar 12 Bankeryds SMK
Bankeryds SMK Pojkar 13 Bankeryds SMK
Billingsfors IBK Pojkar 13 Billingsfors IBK
Billingsfors IBK Pojkar 15 Billingsfors IBK
Billingsfors IBK Flickor 14/15 Billingsfors IBK
Eken IBK Pojkar 12 Eken IBK
Fagerhult Habo IB Pojkar 12 Fagerhult Habo IB Svart
Fagerhult Habo IB Pojkar 12 Fagerhult Habo IB Röd
Fagerhult Habo IB Flickor 12 Fagerhult Habo IB
Falköpings IBK Pojkar 12 Falköpings IBK
Falköpings IBK Pojkar 13 Falköpings IBK
FBI Tullinge Pojkar 12 FBI Tullinge
FBI Tullinge Pojkar 13 FBI Tullinge
FBI Tullinge Flickor 14/15 FBI Tullinge Orange
FBI Tullinge Flickor 14/15 FBI Tullinge Svart
Floda IBK Pojkar 12 Floda IBK
Floda IBK Pojkar 13 Floda IBK
Floda IBK Pojkar 15 Floda IBK
Fritsla IF Pojkar 12 Fritsla IF
Fröjereds IF Pojkar 11 Fröjereds IF
Fröjereds IF Pojkar 13 Fröjereds IF
Fröjereds IF Pojkar 15 Fröjereds IF
Fröjereds IF Flickor 12 Fröjereds IF
Fröjereds IF Flickor 13 Fröjereds IF
Gränna AIS Pojkar 15 Gränna AIS
Hovslätts IK Pojkar 11 Hovslätts IK Röd
Hovslätts IK Pojkar 11 Hovslätts IK Vit
Hovslätts IK Pojkar 12 Hovslätts IK Vit
Hovslätts IK Pojkar 12 Hovslätts IK Röd
Hultsberg Björkås IBF Pojkar 13 Hultsberg Björkås IBF
Hässelby SK IBK Pojkar 13 Hässelby SK IBK
IBF Backadalen Flickor 14/15 IBF Backadalen
IBF Kolmården Pojkar 15 IBF Kolmården
IBK Alingsås Flickor 12 IBK Alingsås Vit
IBK Alingsås Flickor 12 IBK Alingsås Blå
IBK Hallsta Flickor 13 IBK Hallsta
IBK Kungälv Flickor 12 IBK Kungälv
IBK Lidköping Pojkar 13 IBK Lidköping Röd
IBK Lidköping Pojkar 13 IBK Lidköping Vit
IBK Lockerud Pojkar 12 IBK Lockerud
IBK Lockerud Pojkar 14 IBK Lockerud
IBK Lockerud Flickor 12 IBK Lockerud
IBK Lockerud Flickor 13 IBK Lockerud
IBK Lockerud Flickor 14/15 IBK Lockerud
IFK Hjo Innebandy Pojkar 14 IFK Hjo Innebandy
Jönköping IK Flickor 12 Jönköping IK
Karlstad IBF Pojkar 14 Karlstad IBF
Kärra IBK Pojkar 12 Kärra IBK Svart
Kärra IBK Pojkar 12 Kärra IBK Vit
Kärra IBK Pojkar 13 Kärra IBK
Kärra IBK Flickor 11 Kärra IBK
Linghems SK Pojkar 11 Linghems SK
Myggenäs IBK Pojkar 13 Myggenäs IBK
Nora IBK Flickor 11 Nora IBK
Onsala IBK Pojkar 11 Onsala IBK Svart
Onsala IBK Pojkar 11 Onsala IBK Rosa
Onsala IBK Pojkar 12 Onsala IBK Rosa
Onsala IBK Pojkar 12 Onsala IBK Svart
Onsala IBK Pojkar 13 Onsala IBK Rosa
Onsala IBK Pojkar 13 Onsala IBK Svart
Onsala IBK Pojkar 14 Onsala IBK
Onsala IBK Flickor 11 Onsala IBK
Onsala IBK Flickor 12 Onsala IBK
Onsala IBK Flickor 13 Onsala IBK
Onsala IBK Flickor 14/15 Onsala IBK
Rydboholms SK Pojkar 11 Rydboholms SK
Rönnby SK Pojkar 13 Rönnby SK
Skara IBK Pojkar 13 Skara IBK
Skara IBK Pojkar 15 Skara IBK Vit
Skara IBK Pojkar 15 Skara IBK Lila
SK Örnen Pojkar 11 SK Örnen
Skövde IBF Pojkar 11 Skövde IBF
Skövde IBF Pojkar 12 Skövde IBF Svart
Skövde IBF Pojkar 12 Skövde IBF Röd
Skövde IBF Pojkar 13 Skövde IBF
Skövde IBF Pojkar 14 Skövde IBF
Skövde IBF Pojkar 15 Skövde IBF
Skövde IBF Flickor 11 Skövde IBF
Skövde IBF Flickor 13 Skövde IBF
Skövde IBF Flickor 14/15 Skövde IBF
Stenungsunds IBK Pojkar 11 Stenungsunds IBK
Stenungsunds IBK Pojkar 13 Stenungsunds IBK Blå
Stenungsunds IBK Pojkar 13 Stenungsunds IBK Svart
Stenungsunds IBK Pojkar 14 Stenungsunds IBK
Stenungsunds IBK Pojkar 15 Stenungsunds IBK Blå
Stenungsunds IBK Pojkar 15 Stenungsunds IBK Svart
Stenungsunds IBK Flickor 13 Stenungsunds IBK
Tibro IBK Pojkar 13 Tibro IBK
Tibro IBK Pojkar 15 Tibro IBK
Torshälla IBK Flickor 13 Torshälla IBK
Träslövsläge IF Flickor 13 Träslövsläge IF
Vara IBK Pojkar 12 Vara IBK
Warberg IBF Pojkar 12 Warberg IBF
Warberg IBF Pojkar 14 Warberg IBF
WH Rockets Pojkar 12 WH Rockets
Wårgårda IBK Flickor 12 Wårgårda IBK
Åmåls IBK Pojkar 12 Åmåls IBK
Åsa IF Pojkar 14 Åsa IF
Åsa IF Pojkar 15 Åsa IF
Örebro SK Ungdom Pojkar 11 Örebro SK Ungdom Svart
Örebro SK Ungdom Pojkar 11 Örebro SK Ungdom Vit
Örebro SK Ungdom Pojkar 12 Örebro SK Ungdom Svart
Örebro SK Ungdom Pojkar 12 Örebro SK Ungdom Vit
Örebro SK Ungdom Pojkar 13 Örebro SK Ungdom
Örebro SK Ungdom Flickor 12 Örebro SK Ungdom
Scandic Billingen Skövde IBF Bilia Team Sportia Skövde Knistad Clarion Collection Hotel Majoren First Hotel Billingehus Skövde Maxi ICA Stormarknad Skövde NEXT Skövde Maxi ICA Stormarknad Skövde Resia Grönsakshuset Pågen ATEA Burger King O´Learys