Registration Fee:
All teams payed
Some teams payed
No fees payed

List of registered teams

Club Category Team name Payment status
Ale IBF Pojkar 11 Ale IBF All teams payed
Ale IBF Pojkar 13 Ale IBF All teams payed
Ale IBF Flickor 11 Ale IBF 1 All teams payed
Ale IBF Flickor 11 Ale IBF 2 All teams payed
Ale IBF Flickor 12 Ale IBF All teams payed
Ale IBF Flickor 13 Ale IBF Blå All teams payed
Ale IBF Flickor 13 Ale IBF Vit All teams payed
Annelunds IF Pojkar 13 Annelunds IF 1 No fees payed
Bankeryds SMK Pojkar 12 Bankeryds SMK All teams payed
Billingsfors IBK Pojkar 14 Billingsfors IBK All teams payed
BK Halna Pojkar 15 BK Halna All teams payed
Dingle AIK Pojkar 14 Dingle AIK All teams payed
Dingle AIK Pojkar 15 Dingle AIK All teams payed
Dingle AIK Flickor 14/15 Dingle AIK All teams payed
Eken IBK Pojkar 13 Eken IBK All teams payed
Fagerhult Habo IB Flickor 13 Fagerhult Habo IB All teams payed
Falköpings IBK Pojkar 13 Falköpings IBK All teams payed
Floda IBK Pojkar 11 Floda IBK All teams payed
Floda IBK Pojkar 12 Floda IBK 2 No fees payed
Floda IBK Pojkar 13 Floda IBK All teams payed
Frillesås FF Pojkar 12 Frillesås FF All teams payed
Frillesås FF Flickor 12 Frillesås FF 1 No fees payed
Fristad GoIF Pojkar 12 Fristad GoIF All teams payed
Fritsla IF Pojkar 13 Fritsla IF All teams payed
Fröjereds IF Pojkar 11 Fröjereds IF All teams payed
Fröjereds IF Pojkar 12 Fröjereds IF All teams payed
Fröjereds IF Pojkar 14 Fröjereds IF All teams payed
Fröjereds IF Flickor 11 Fröjereds IF All teams payed
Fröjereds IF Flickor 13 Fröjereds IF All teams payed
Fröjereds IF Flickor 14/15 Fröjereds IF All teams payed
Hertzöga BK Flickor 11 Hertzöga BK All teams payed
Hertzöga BK Flickor 12 Hertzöga BK All teams payed
Hjulsbro IK Pojkar 11 Hjulsbro IK All teams payed
Hjulsbro IK Flickor 12 Hjulsbro IK All teams payed
Hovslätt IK Pojkar 12 Hovslätt IK All teams payed
Hovslätts IK Pojkar 11 Hovslätts IK Vit All teams payed
Hovslätts IK Pojkar 11 Hovslätts IK Röd All teams payed
Hovslätts IK Pojkar 11 Hovslätts IK Svart All teams payed
Hovslätts IK Pojkar 13 Hovslätts IK All teams payed
Hovslätts IK Flickor 11 Hovslätts IK All teams payed
Hovslätts IK Flickor 13 Hovslätts IK All teams payed
Huddinge IBS Flickor 14/15 Huddinge IBS All teams payed
Hultsberg Björkås IBF Flickor 13 Hultsberg Björkås IBF All teams payed
IBF Leksand Pojkar 13 IBF Leksand All teams payed
IBK Alingsås Flickor 12 IBK Alingsås All teams payed
IBK Alingsås Flickor 13 IBK Alingsås 1 All teams payed
IBK Kungälv Pojkar 13 IBK Kungälv All teams payed
IBK Kungälv Pojkar 14 IBK Kungälv 1 All teams payed
IBK Kungälv Flickor 11 IBK Kungälv All teams payed
IBK Kungälv Flickor 13 IBK Kungälv All teams payed
IBK Lidköping Pojkar 14 IBK Lidköping Blå All teams payed
IBK Lidköping Pojkar 14 IBK Lidköping Röd All teams payed
IBK Lidköping Flickor 12 IBK Lidköping All teams payed
IBK Lockerud Flickor 12 IBK Lockerud All teams payed
IK Zenith Pojkar 14 IK Zenith Grön All teams payed
IK Zenith Pojkar 14 IK Zenith Vit All teams payed
Jönköpings IK Flickor 11 Jönköpings IK All teams payed
Karlskoga IBF Pojkar 13 Karlskoga IBF All teams payed
Karlskoga IBF Pojkar 14 Karlskoga IBF All teams payed
Karlstad IBF Pojkar 15 Karlstad IBF All teams payed
Karlstad IBF Flickor 12 Karlstad IBF All teams payed
Karlstad IBF Flickor 14/15 Karlstad IBF All teams payed
Kinna IBK Pojkar 12 Kinna IBK All teams payed
Kinna IBK Flickor 13 Kinna IBK All teams payed
Kärra IBK Pojkar 11 Kärra IBK All teams payed
Kärra IBK Flickor 11 Kärra IBK All teams payed
Kärra IBK Flickor 12 Kärra IBK All teams payed
Kärra IBK Flickor 14/15 Kärra IBK All teams payed
Månsarps IBK Pojkar 11 Månsarps IBK All teams payed
Månsarps IBK Pojkar 13 Månsarps IBK Vit All teams payed
Månsarps IBK Pojkar 13 Månsarps IBK Blå All teams payed
Onsala IBK Pojkar 11 Onsala IBK Rosa All teams payed
Onsala IBK Pojkar 11 Onsala IBK Svart All teams payed
Onsala IBK Pojkar 12 Onsala IBK Svart All teams payed
Onsala IBK Pojkar 12 Onsala IBK Rosa All teams payed
Onsala IBK Pojkar 14 Onsala IBK All teams payed
Onsala IBK Pojkar 15 Onsala IBK All teams payed
Onsala IBK Flickor 11 Onsala IBK F09 1 No fees payed
Onsala IBK Flickor 12 Onsala IBK 1 No fees payed
Onsala IBK Flickor 13 Onsala IBK All teams payed
Onsala IBK Flickor 14/15 Onsala IBK All teams payed
Rydboholms SK Pojkar 12 Rydboholms SK All teams payed
Sandareds IBS Flickor 12 Sandareds IBS All teams payed
Skillingaryds IK Pojkar 13 Skillingaryds IK All teams payed
SK Örnen Pojkar 12 SK Örnen All teams payed
SK Örnen Flickor 14/15 SK Örnen All teams payed
Skövde IBF Pojkar 11 Skövde IBF Svart All teams payed
Skövde IBF Pojkar 11 Skövde IBF Röd All teams payed
Skövde IBF Pojkar 13 Skövde IBF Svart All teams payed
Skövde IBF Pojkar 13 Skövde IBF Röd All teams payed
Skövde IBF Pojkar 14 Skövde IBF All teams payed
Skövde IBF Pojkar 15 Skövde IBF All teams payed
Skövde IBF Flickor 12 Skövde IBF All teams payed
Skövde IBF Flickor 14/15 Skövde IBF All teams payed
Stenungsunds IBK Pojkar 12 Stenungsunds IBK All teams payed
Stenungsunds IBK Pojkar 13 Stenungsunds IBK 1 No fees payed
Stenungsunds IBK Pojkar 14 Stenungsunds IBK All teams payed
Stenungsunds IBK Flickor 11 Stenungsunds IBK All teams payed
Stenungsunds IBK Flickor 13 Stenungsunds IBK All teams payed
Stenungsunds IBK Flickor 14/15 Stenungsunds IBK All teams payed
Stöpen IBK Pojkar 15 Stöpen IBK All teams payed
Telge SIBK Pojkar 14 Telge SIBK All teams payed
Tibro IBK Pojkar 11 Tibro IBK All teams payed
Tibro Innebandyförening Pojkar 14 Tibro Innebandyförening All teams payed
Träslövsläge IF Flickor 12 Träslövsläge IF All teams payed
Warberg IBF Pojkar 11 Warberg IBF Vit All teams payed
Warberg IBF Pojkar 11 Warberg IBF Blå All teams payed
Warberg IBF Pojkar 13 Warberg IBF Blå All teams payed
Warberg IBF Pojkar 13 Warberg IBF Vit All teams payed
Veddige IBK Pojkar 13 Veddige IBK All teams payed
Veddige IBK Pojkar 14 Veddige IBK All teams payed
Veddige IBK Flickor 14/15 Veddige IBK All teams payed
Västerhaninge IBK Pojkar 15 Västerhaninge IBK All teams payed
Västerhaninge IBK Flickor 14/15 Västerhaninge IBK All teams payed
Åsa IF Pojkar 15 Åsa IF All teams payed
Åsa IF Flickor 13 Åsa IF All teams payed
Åsa IF Flickor 14/15 Åsa IF All teams payed
Örebro SK Ungdom Pojkar 13 Örebro SK Ungdom Vit All teams payed
Örebro SK Ungdom Pojkar 13 Örebro SK Ungdom Svart All teams payed
Örebro SK Ungdom Pojkar 14 Örebro SK Ungdom All teams payed
Örebro SK Ungdom Flickor 13 Örebro SK Ungdom All teams payed
Scandic Billingen Skövde IBF Bilia Team Sportia Skövde Knistad Clarion Collection Hotel Majoren First Hotel Billingehus Skövde Maxi ICA Stormarknad Skövde NEXT Skövde Maxi ICA Stormarknad Skövde Resia Grönsakshuset Pågen ATEA Burger King O´Learys